Vystavujte faktury snadno a rychle

Hledáte jednoduchý nástroj jak vytvořit faktury? Nebaví Vás opakovaně vyplňovat stejné údaje? Nechcete se nikde registrovat? Chcete mít data na svém počítači?

Vyzkoušejte vystavit fakturu se službou pavlasoft.com/faktura-online.

Vystavit fakturu »

Faktura bez registrace

Služba pavlasoft.com/faktura-online nevyžaduje žádnou registraci.

PDF faktura na pár kliků

Stačí vyplnit několik údajů do formuláře faktury, u odběratele stačí IČO (data se načtou z ekonomického registru), fakturované položky a faktura je připravena k zobrazení nebo stažení.

Potřebujete více funkcí?

Nabízíme i plněhodnotný software Faktura 2016 pro fakturaci a Doklad 2008 pro fakturaci a vedení skladu. Vyzkoušejte a uvidíte.

Data ve Vašem počítači

Vyplněné údaje jsou pouze ve Vašem počítači, připravené pro opakované použití. Odběratele i fakturované položky jsou po zobrazení PDF faktury uloženy do interní databáze.

Elektronický podpis není potřeba

Faktura nemusí být podepsaná ani nemusí obsahovat razítko a může se poslat odběrateli mailem. Elektronickým podpisem by se musela faktura opatřit pouze v případě, že se bude pro účely účetnictví uchovávat v elektronické podobě - bez nutnosti tisku do papírové podoby.

Je potřeba zálohová faktura?

Daný typ dokladu si vyberete z nabídky :

  • Faktura daňový doklad
  • Faktura neplátce DPH
  • Zálohová faktura
  • Proforma faktura
  • Opravný daňový doklad
  • Přenesená daňová povinnost

Usnaděte placení Vašich faktur

Formulář faktury je volitelně doplněn o QR kód pro QR platbu. Odběratel už nebudete muset složitě přepisovat číslo účtu, variabilní symbol a další údaje, když budete chtít zaplatit Vaši fakturu. Stačí vyfotit QR kód z faktury chytrým telefonem a platební příkaz v bankovní aplikaci se vyplní automaticky.