Kontrola IČ DPH IBAN

Popis programu Kontrola IČ DPH IBAN


Program Kontrola IČ DPH IBAN slouží pro ověřování bankovních účtů dodavatelů (registrovaných na Slovensku) plátců DPH zda jsou registrováni v seznamu účtů pro podnikání u finanční správy na Slovensku


Základní funkce programu:
 • kontrola ze souboru (IČ DPH a IBAN je na samostatném řádku oddělený středníkem)
 • kontrola ze schránky windows (IČ DPH a IBAN je na samostatném řádku oddělený středníkem)
 • zaslání emailové zprávy pokud se mezi testovanými IČ DPH objeví nesprávné IČ DPH/neregistrované číslo účtu
 • neomezený počet ověřovaných IČ DPH
 • kontrola bankovních účtů z externího souboru KID. Do textového souboru s koncovkou .kid se zadá IČ DPH a číslo účtu(IBAN) oddělené středníkem. Další IČ DPH se vždy uvede na samostatný řadek. Po uložení souboru se poklepáním na tento soubor otevře program Kontrola IČ DPH IBAN a jednorázově se provede kontrola zadaných čísel bankovních účtů.

  Ukázka struktury souboru test.kid
  SK2020010671;SK2809000000005122999782
  SK2020010702;SK2875000000004008087461
  
 • spouštění programu přes naplánované úlohy windows. Parametr SU spustí program a provede kontrolu bankovních účtů v uloženém KID souboru. Nastavení KID souboru je v záložce /Nastavení/ údaj "KID soubor pro automatizované spouštění" Pokud se vyskytne neregistrovaný účet/nesprávný IČ DPH a je zadaný email v programu, odešle se na tuto adresu upozorňující email.
 • u kontrolovaných IČ DPH se zobrazí jméno firmy a soupis všech registrovaných účtů
 • opis kontrolovaných dat
náhled programu Kontrola IČ DPH IBAN

Záložka Přehled.
Dostupné funkce pro kontrolu dat ze souboru a windows schránky, opis kontrolovaných dat. Zobrazení údajů o kontrolovaných firmách a výsledky kontroly v přehledu. Filtrování zobrazených dat.

náhled programu Kontrola IČ DPH IBAN

Záložka Nastavení.
Nastavení souboru pro opakované a samočinné spouštění programu. Zadání emailu pro zasílání informací o kontrole dat. Nastavení vlastního SMTP serveru pro zasílání emailu. Nastavení proxy serveru pokud je program blokovaný při komunikaci s internetem.

náhled programu Kontrola IČ DPH IBAN

Záložka O programu
Informace o programu s možností aktualizace programu, aktualizace licence online/offline, zobrazení log souboru, přechod na webové stránky programu.